ADR / RID – poradenství a školení
Nad Statkem 177, 149 00 Praha 4
Po-Pá 08:00 - 16:00

Informace o nás

Naše společnost M KONZULT s.r.o. a provádí akreditované školení řidičů ADRškolení osob podílejících se na přepravě ADR a školení bezpečnostních poradců, a to nejen u dopravních firem, ale i u odesílatelů a příjemců zásilek nebezpečných věcí. Společnost poskytuje poradenství v problematice silniční přepravy nebezpečných věcí a zabezpečuje prodej výbavy ADR včetně konzultací. V  neposlední řadě je M KONZULT s.r.o. vydavatelem a prodejcem odborné publikace ADR.

Našimi zákazníky jsou firmy po celé České republice a na Slovensku a to od firem, které přijímají a odesílají nebezpečné věci, až po velké chemické firmy nebo velké dopravní / logistické společnosti.

Naše společnost je schopna Vám zajistit komplexní služby nejen v oblasti přeprav nebezpečných věcí v režimu ADR.

Společnost M KONZULT s.r.o., IČ: 267 371 32 je zapsána spisovou značkou C 90579 vedenou u Městského soudu v Praze.

2002
Založení společnosti
V roce 2002 byla založena firma M KONZULT s.r.o., která je od r. 2003 jedním z největších českých poskytovatelů služby bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí. Pod obchodní značkou M KONZULT poskytujeme školení řidičů od roku 1992.

2003
Ing. Jiří Miletín
V červnu 2003 byl Ing. Jiří Miletín jmenován předsedou pracovní skupiny pro přepravu nebezpečných věcí Svazu spedice a logistiky České republiky.

2011
Zajišťování služeb RID
Od roku 2011 nabízíme zajištění služby externího bezpečnostního poradce RID dle Řádu pro mezinárodní železniční přepravu nebezpečných věcí.

img_divider

Nevyznáte se v ADR, RID a potřebujete poradit?