ADR / RID – poradenství a školení
Nad Statkem 177, 149 00 Praha 4
Po-Pá 08:00 - 16:00

Popis kurzu

Pro snazší a rychlejší proškolení Vašich zaměstnanců můžete využít e-learningového kurzu pro školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí dle 1.3 ADR. Kurz lze absolvovat z jakéhokoliv počítače, který je připojen k internetu (offline verze není dostupná), kurz je dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na adrese: kurzy.mkonzult.cz.

Problematikou přeprav nebezpečných věcí po silnici dle ADR Vás provede naše publikace ADR, ze které kurz vychází, na závěr kurzu zkontrolujeme Vaše znalosti krátkým testem. Po úspěšném složení testu Vám bude poštou zasláno osvědčení o absolvování kurzu spolu s tištěnou verzí publikace ADR (cena publikace ADR je již obsažena v ceně kurzu).

Jak se do kurzu přihlásit?

Pro přihlášení do kurzu potřebujeme znát jméno, příjmení, datum narození a datum od kdy má být kurz zpřístupněn. Zpřístupnění kurzu trvá cca 2 pracovní dny a ve výchozím nastavení je kurz přístupný jeden kalendářní měsíc (lze po domluvě prodloužit). Kurz je veřejně nepřístupný, zápis do kurzu může provést jen pracovník M KONZULT s.r.o. Využijte online objednávky níže.

Ceny kurzu e-learningového kurzu školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí dle 1.3 ADR:

  • pro klienty bezpečnostního poradce ADR: 413,- Kč bez DPH
  • po ostatní: 992,- Kč bez DPH

Školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí

Školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí je povinné pro všechny osoby, které se podílejí na nakládce, vykládce, dopravě nebezpečných věcí, ale i pro skladníky, dispečery apod. Online objednávka:

Název firmy*
IČ*
Váš e-mail*
Vaše telefonní číslo*
Kontaktní osoba*

Charakteristika:
odesílatel nebezpečných věcívýrobce nebezpečných věcípříjemce nebezpečných věcídopravce nebezpečných věcí

Zpráva

img_divider

Nevyznáte se v ADR, RID a potřebujete poradit?