ADR / RID – poradenství a školení
Nad Statkem 177, 149 00 Praha 4
Po-Pá 08:00 - 16:00

Popis kurzu

Pro snazší a rychlejší proškolení Vašich zaměstnanců můžete využít e-learningového kurzu pro školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí dle 1.3 ADR. Kurz lze absolvovat z jakéhokoliv počítače, který je připojen k internetu (offline verze není dostupná), kurz je dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na adrese www.kurzyADR.cz.

Problematikou přeprav nebezpečných věcí po silnici dle ADR Vás provede naše publikace ADR, ze které kurz vychází, na závěr kurzu zkontrolujeme Vaše znalosti krátkým testem. Po úspěšném složení testu Vám bude poštou zasláno osvědčení o absolvování kurzu spolu s tištěnou verzí publikace ADR, která je v ceně kurzu.

Jak kurz vypadá?

Všechny naše online kurzy jsou provozovány na platformě Moodle. Náhledy vybraných kapitol:

 

Jak se do kurzu přihlásit?

Pro přihlášení do kurzu potřebujeme znát jméno, příjmení, datum narození a datum od kdy má být kurz zpřístupněn. Zpřístupnění kurzu trvá maximálně 2 pracovní dny a ve výchozím nastavení je kurz přístupný jeden kalendářní měsíc (lze po domluvě prodloužit). Kurz je veřejně nepřístupný, zápis do kurzu může provést jen pracovník M KONZULT s.r.o. Využijte online objednávky níže nebo nás kontaktujte na emailu mkonzult@mkonzult.cz nebo na tel.: +420 702 144 230.

Ceny kurzu e-learningového kurzu školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí dle 1.3 ADR:

  • pro klienty bezpečnostního poradce ADR: 413,- Kč bez DPH
  • po ostatní: 992,- Kč bez DPH

 

Školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí

Školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných věcí je povinné pro všechny osoby, které se podílejí na nakládce, vykládce, dopravě nebezpečných věcí, ale i pro skladníky, dispečery apod. Online objednávka:

Název firmy*
IČ*
Váš e-mail*
Vaše telefonní číslo*
Kontaktní osoba*

Charakteristika:
odesílatel nebezpečných věcívýrobce nebezpečných věcípříjemce nebezpečných věcídopravce nebezpečných věcí

Zpráva

img_divider

Nevyznáte se v ADR, RID a potřebujete poradit?